Reelika Teder

Ilumaailm on mind alati köitnud. Olen töötanud üle 15 aasta kosmeetikuna ja lõpetanud ka juuksurite kooli.
Nüüd, küpsemana, olen jõudnud selleni, mida iluvaldkonnas kõige enam armastan ja millele 100% pühendun – meigikunsti maailm.

Astusin International Makeup Center (IMC) meigikunstnike kooli. Ja mind märgati! Kõigest kaks nädalat koolis käinuna saadeti mind meiki tegema Silver Spoon Awards 2020 raames toimunud Beatrice’i moeshowle Revolver.
Järgmisena sain kogemuse jumestajana Tallinn Fashion Weekil toimunud Mammu Couture moeshowl. Lisaks avanes võimalus olla meikar nii Nike’i kui Valvekliiniku reklaamides.

Pärast kooli edukat lõpetamist alustasin grimeerijana koostööd Eesti Televisiooniga erinevates projektides ja saadetes sh Jõulutunnel ja aastavahetuse programm. Samuti olen koostöös ajakirjaga Buduaar, mille septembrikuu 2021a numbri ilmumine tähistab nii minu esimest aasta täitumist meikaritöös kui esimest osalust ajakirjas.

Lisaks oma klientuurile moodustavad suure osa minu tööst fotosessioonid eraisikutele, reklaamidele ja ajakirjadele. Julgen öelda, et olen omandanud vilumuse lugeda inimeste nägusid ja tuua esile neis kõige kaunimad küljed.

Julge särada läbi profesionaalse meigikuntsniku terase silma ja täpse käe läbi.